Klub nurkowy

Home > Klub nurkowy

Klub nurkowy - Diver24Zapraszamy do Klubu przy Centrum Nurkowym Diver24 wszystkich, których łączy pasja, jaką jest nurkowanie i inne sporty wodne, bez względu na wiek i uprawnienia.  

Klub nurkowy - Diver24

Klub Nurkowy Diver24 daje możliwość nurkowania cały rok! Zanurkujemy z Tobą w jeziorze, rzece, morzu, jaskini. W nocy i pod lodem. Zabierzemy na egzotyczne wycieczki, wraki, kamieniołomy, nurkowania ?okolicznościowe? i spływy. Nieważne, Kim jesteś, gdzie mieszkasz, jakie Masz doświadczenie. Zapraszamy do wspólnej zabawy o każdej porze roku. Wystarczy chęć spędzania wolnego czasu z ludźmi, których poraziło piękno podwodnego świata. Klub to również, najlepszy sposób na ułatwienie dostępu do nurkowania, osobom nie posiadającym własnego sprzętu i środków, a pragnących nurkować. To miejsce dla świeżo upieczonych absolwentów (nie tylko naszych kursów) i doświadczonych, zaawansowanych nurów.

Klub nurkowy - Diver24Członkostwo w Klubie Diver24 daje możliwość:

  • uzyskania dostępu do największej w Wielkopolsce bazy sprzętowej Centrum Nurkowego Diver24, osobom nie posiadającym własnego sprzętu.
  • Poznania ciekawych ludzi, z którymi można wymienić doświadczenia jak i wspólnie nurkować i odkrywać coraz to nowe miejsca.
  • Utrzymanie kondycji fizycznej i doskonalenia umiejętności nurkowych pod okiem instruktora, korzystając w okresie jesienno-zimowym z basenu klubowego (głębokość 4m), pełnego wykorzystania Bazy Nurkowej Diver24 nad jez. Budzisławskim, którą stworzyliśmy i udostępniamy wszystkim, którzy szukają czystej wody, a oprócz flory i fauny również atrakcji nurkowych i pełnej obsługi.
  • Specjalnych zniżek i rat przy: wypożyczaniu i zakupie sprzętu, szkoleniu, wyjazdach i imprezach. To tu instruktor pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji przy zakupach jak i właściwej konfiguracji sprzętu w sklepie, w którym skorzystasz z oferty dedykowanej tylko do Członków Centrum Nurkowego Diver24, bez konieczności testowania i zakupów w ?ciemno?.
  • Uczestniczenia w klubowych spotkaniach, wyjazdach w znanym gronie i nurkowaniu w znanym towarzystwie z dobrze znanymi nam partnerami.
  • Zaszczytu noszenia limitowanej serii, klubowej odzieży specjalnie projektowanej dla wyjątkowych ludzi i na specjalne okazje.
  • Możliwość wykazania się w Centrum Nurkowym Diver24 na: targach, wystawach, pokazach, piknikach, maratonach filmowych, szkoleniach, wyjazdach, gdzie można zaprezentować własne talenty, kreatywność jak również potraktować to jako ciekawy sposób na zarobienie pieniędzy.
  • Włączenia się w akcję ?SPRZĄTAMY ŚWIAT?. Gdzie czynnie od roku 1999 włączyliśmy się w propagowanie działań na rzecz ochrony środowiska, poprzez coroczne organizowanie ?Sprzątania Rzeki Drawy? i terenu bezpośrednio do niego przyległego na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego

Klub nurkowy - Diver24

 

 

 

daj nura

nurkowanie

?
[newsletter_form button_label="Zapisz!"]
Zapisz się do newslettera by otrzymywać
najświeższe informacje z diver24.pl
[newsletter_field name="email" label="Podaj adres -email:"] [newsletter_field name="first_name" label="Twoje imię:"] [/newsletter_form]