Sklep nurkowy

Home > Sklep nurkowy

Sklep nurkowy Centrum Nurkowego Diver24

Sklep przy Wielkopolskim Centrum Działalności Podwodnej Diver, działający na rynku od 2000r, jak w każdym szanującym się centrum nurkowym oferuje sprzęt renomowanych firm nurkowych. Oprócz bogatego doświadczenia posiadamy jeden z najlepiej zaopatrzonych w Polsce magazynów. To tu instruktor, pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji przy zakupach jak i właściwej konfiguracji sprzętu. W sklepie Możesz przymierzyć sprzęt, porównać, zamienić na inny /po uzgodnieniu z sprzedawcą/, korzystać z promocji, kupić sprzęt na raty lub zapłacić kartą kredytową /VISA, VISA Electron, V PAY, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club International, American Express/. Dodatkowo, Członkowie Centrum Nurkowego Diver24, instruktorzy, stali klienci mają dostęp do specjalnych cen i ofert promocyjnych. Obok korzyści z zakupów w bardzo dobrych cenach, jesteśmy gotowi na przyjmowanie, napraw gwarancyjnych i serwisowych w pełnym zakresie.

Sklep pływacki

Dodatkowo rozszerzyliśmy ofertę Centrum Nurkowego o sprzęt pływacki, który dość często jest dobrym uzupełnieniem sprzętu nurkowego. Zapraszamy do sklepu osoby, którym zależy na dobrym i wysokim poziomie sprzętu do pływania, kąpania się i uprawiania sportów wodnych. Umożliwiamy zakup począwszy od klapek, obuwia plażowego, okularów do pływania, czepków kąpielowych, sprzętu do treningu pływackiego a kończąc na strojach kąpielowych. Ciekawą ofertą wyróżniającą nasz sklep pływacki jest możliwość zapisania się na lekcje nauki i doskonalenia pływania u cenionych na rynku instruktorów pływania.

Komis

Komis, który mieści się w sklepie Centrum Nurkowego DIVER, przyjmuje sprzęt z możliwością wstawienia go ?fizycznie? lub zamieszczenia tylko informacji w sklepie i na stronie internetowej C.N. DIVER. Przy atrakcyjnej ofercie sprzedającego, komis może od razu zapłacić za wstawiony sprzęt. Dla klientów, którym zależy na szybkiej sprzedaży możemy zaoferować przegląd techniczny powyższego sprzętu, dając kupującemu tym samym ?gwarancję jakości?

Sklep dla ratowników

Centrum nurkowe DIVER oferuje również sprzedaż sprzętu dla ratowników tlenowych, ratowników WOPR oraz ratownictwa medycznego. W ciągłej sprzedaży posiadamy podstawowy sprzęt stosowany w ratownictwie i gotowi jesteśmy na sprzedaż sprzętu specjalistycznego wg złożonego zapotrzebowania przez klienta. Dodatkowo w cenie sprzedaży służymy fachową pomocą w obsłudze sprzedawanego przez nasz sklep sprzętu.

Oferta dla sterników motorowodnych

Z uwagi na to, iż Wielkopolskie Centrum Działalności Podwodnej Diver szkoli w zakresie ?wszystkich sportów wodnych?, przygotowaliśmy ofertę także dla sterników motorowodnych. Zapraszamy osoby, które szukają ciekawej literatury, podstawowego osprzętu i kontaktów z branży motorowodnej.

Na terenie miasta Poznania i Konina, po ustaleniu z sprzedawcą, istnieje możliwość realizacji zamówień z dostawą do klienta ? GRATIS!

 • maj
  PWŚCPSN
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  Pokaż wszystkie »

 • daj nura

  nurkowanie

  ?
  [newsletter_form button_label="Zapisz!"]
  Zapisz się do newslettera by otrzymywać
  najświeższe informacje z diver24.pl
  [newsletter_field name="email" label="Podaj adres -email:"] [newsletter_field name="first_name" label="Twoje imię:"] [/newsletter_form]