Kurs Enriched Air Diver / Advanced EANx/Nitrox Diver. / PROMOCJA

Tagi: IANTD, Kurs nurkowy PADI, kursu Enriched Air Diver / Nitrox Diver - nurek nurkujący na mieszaninach nitroksowych

Zima, to dobry czas na zdobycie lub uzupełnienie wiedzy w zakresie nurkowań na wzbogaconym powietrzu – nitroksie /Nitrox Diver – nurek nurkujący na mieszaninach nitroksowych /.
Zapraszamy na wykłady i zajęcia w ramach podstawowego kursu Enriched Air Diver/Nitrox Diver oraz/lub kursu zaawansowanego Advanced EANx/Nitrox Diver).

Podczas kursu podstawowego Enriched Air Diver/Nitrox Diver, Zapoznasz się z procedurami oraz zasadami bezpiecznego nurkowania na wzbogaconym powietrzu, zawierającym od 22% do 40% tlenu w mieszaninie oddechowej /najczęściej: EAN32 i EAN36/.

enrichedairdiver

Nurkowanie na nitroksie, otwiera nowe możliwości w nurkowaniu rekreacyjnym oraz może być początkiem przygody z nurkowaniem technicznym. Wydłuży Twój czas bezdekompresyjny w stosunku do czasów nurkowania na powietrzu a skróci czas dekompresji, wtedy kiedy zaczniesz nurkować dekompresyjnie.

Po kursie, Otrzymasz certyfikat upoważniający Cię do zamawiania mieszanin nitroksowych oraz nurkowania na nich. 
Będziesz również, przygotowany do rozpoczęcia zaawansowanego kursu nurkowego na poziomie Advanced Nitrox Diver, na który otrzymasz specjalny rabat.

Wymagania:
– podstawowy stopień nurkowy dowolnej organizacji nurkowej,
– ukończone 12 lat.

Zapisz się na kurs Nitrox Diver do końca stycznia 2018 r. a za kurs zapłacisz tylko 250 zł. (dla osób lecących z nami do Meksyku, koszt kursu w powyższej promocji, to 190 zł. /uprawnienia Nitrox Diver zalecane).

Advanced EANx (Nitrox) Diver

v5b

Podczas programu zaawansowanego Advanced EANx (Nitrox) Diver, Rozwiniesz umiejętności i wiedzę dotyczącą użycia mieszanin typu EANx w nurkowaniu rekreacyjnym. Kurs dodatkowo rozwija sprawność nurka pod wodą i daje lepsze zrozumienie zasad nurkowania przy użyciu mieszanin wzbogaconych w tlen (o wyższej zawartości tlenu). Program przygotowuje nurka do nurkowań na maksymalną głębokość 42 metry (max 40% tlenu w fazie dennej), w tym dekompresyjnych z maksymalnym czasem dekompresji przyspieszonej wynoszącym maksymalnie 15 minut na EANx o maksymalnej wartości 1,5 PO2.

Zapisz się na kurs Advanced EANx (Nitrox) Diver do końca stycznia 2018 r. a za kurs zapłacisz tylko 1250 zł.

Dodatkowe informacje:
tel.: 605 660 237 Roman
info@diver24.pl
www.diver24.pl

 • październik
  PWŚCPSN
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  Pokaż wszystkie »

 • daj nura

  nurkowanie

  ?
  [newsletter_form button_label="Zapisz!"]
  Zapisz się do newslettera by otrzymywać
  najświeższe informacje z diver24.pl
  [newsletter_field name="email" label="Podaj adres -email:"] [newsletter_field name="first_name" label="Twoje imię:"] [/newsletter_form]