Kurs Enriched Air Diver / Advanced EANx/Nitrox Diver

Tagi: IANTD, Kurs nurkowy PADI, kursu Enriched Air Diver / Nitrox Diver - nurek nurkujący na mieszaninach nitroksowych

W weekend majowy Możecie uzupełnić wiedzę w zakresie nurkowań na wzbogaconym powietrzu – nitroksie /Nitrox Diver – nurek nurkujący na mieszaninach nitroksowych /.
Zapraszamy na wykłady i zajęcia w ramach podstawowego kursu Enriched Air Diver/Nitrox Diver oraz/lub kursu zaawansowanego Advanced EANx/Nitrox Diver).

Podczas kursu podstawowego Enriched Air Diver/Nitrox Diver  , Zapoznasz się z procedurami oraz zasadami bezpiecznego nurkowania na wzbogaconym powietrzu, zawierającym od 22% do 40% tlenu w mieszaninie oddechowej /najczęściej: EAN32 i EAN36/.

enrichedairdiver

Nurkowanie na nitroksie, otwiera nowe możliwości w nurkowaniu rekreacyjnym oraz może być początkiem przygody z nurkowaniem technicznym. Wydłuży Twój czas bezdekompresyjny w stosunku do czasów nurkowania na powietrzu a skróci czas dekompresji, wtedy kiedy zaczniesz nurkować dekompresyjnie.

Po kursie, Otrzymasz certyfikat upoważniający Cię do zamawiania mieszanin nitroksowych oraz nurkowania na nich. 
Będziesz również, przygotowany do rozpoczęcia zaawansowanego kursu nurkowego na poziomie Advanced Nitrox Diver, na który otrzymasz specjalny rabat.

Wymagania:
– podstawowy stopień nurkowy dowolnej organizacji nurkowej,
– ukończone 12 lat.

Koszt kursu: 300.00 zł

Advanced EANx (Nitrox) Diver

v5b

Podczas programu zaawansowanego Advanced EANx (Nitrox) Diver, Rozwiniesz umiejętności i wiedzę dotyczącą użycia mieszanin typu EANx w nurkowaniu rekreacyjnym. Kurs dodatkowo rozwija sprawność nurka pod wodą i daje lepsze zrozumienie zasad nurkowania przy użyciu mieszanin wzbogaconych w tlen (o wyższej zawartości tlenu). Program przygotowuje nurka do nurkowań na maksymalną głębokość 42 metry (max 40% tlenu w fazie dennej), w tym dekompresyjnych z maksymalnym czasem dekompresji przyspieszonej wynoszącym maksymalnie 15 minut na EANx (do 100%) o maksymalnej wartości 1,5 PO2.

Koszt kursu: 1400.00 zł

Dodatkowe informacje:
tel.: 605 660 237 Roman
info@diver24.pl
www.diver24.pl

 • czerwiec
  PWŚCPSN
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  Pokaż wszystkie »

 • daj nura

  nurkowanie

  ?
  [newsletter_form button_label="Zapisz!"]
  Zapisz się do newslettera by otrzymywać
  najświeższe informacje z diver24.pl
  [newsletter_field name="email" label="Podaj adres -email:"] [newsletter_field name="first_name" label="Twoje imię:"] [/newsletter_form]