Uwaga – Wymiana zapięć gumowych w Sure Lock II – Aqua Lung

Tagi: okularki do pływania, wypożyczalnia sprzętu nurkowego

Aqua Lung przeprowadza darmową i dobrowolną akcję wymiany gumowych zapięć systemów balastowych typu Sure Lock II. W niniejsze zapięcia wyposażone jest większość kompensatorów pływalności Aqualung produkowanych od 2009 roku.


Aqualung zaniepokojony jest wykonaniem szarych, gumowych uchwytów systemu balastowego Sure Lock II. Chociaż nie doszło do żadnej niepożądanej sytuacji związanej z wątpliwym wykonaniem uchwytów, Aqua Lung wierzy, iż zasadna będzie wymiana na ulepszony model zapięcia. Sytuacja ma charakter profilaktyczny.  

Aqualung wprowadził pewne zmiany w zapięciach Sure Lock II aby były one jeszcze wytrzymalsze na ciągnięcie. Nowy model zapięcia można rozpoznać w bardzo łatwy sposób.

AquaLung - Nowy model zapięcia

Zalecenie

Konsumenci powinni zaprzestać używania swoich kompensatorów pływalności z wątpliwymi zapięciami. Wadliwe zapięcia należy wymienić w najbliższym autoryzowanym centrum lub sklepie nurkowym Aqualung. Wymiana zapięć to bardzo szybki  i prosty zabieg, dlatego nie należy zwlekać z jego przeprowadzeniem. Wymiana zapięć jest bezpłatna, gdyż wykonuje się ją w ramach gwarancji.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami.

 • lipiec
  PWŚCPSN
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  Pokaż wszystkie »

 • daj nura

  nurkowanie

  ?
  [newsletter_form button_label="Zapisz!"]
  Zapisz się do newslettera by otrzymywać
  najświeższe informacje z diver24.pl
  [newsletter_field name="email" label="Podaj adres -email:"] [newsletter_field name="first_name" label="Twoje imię:"] [/newsletter_form]