Walentynki z Diver24. Zapraszamy na NURKOWANIE WE DWOJE!!!

Tagi: kurs nurkowy, kurs nurkowy w prezencie, nurkowanie, podstawowy kurs nurkowy OWD PADI, Promocja, walentynki

Uwaga! 14.02 (po głębokim przemyśleniu: 14 x 2 = 28 godzin) Jeżeli w ciągu najbliższych 28 godzin od ukazania się poniższej oferty, Zapiszesz się na nurkowanie lub kurs nurkowy, możesz dodatkowo podarować bliskiej osobie ? ?Twojej Drugiej Połowie? nurkowanie lub kurs nurkowy Gratis!

?Dwa w Jednym?, to do wyboru nurkowanie lub kurs nurkowy we dwoje za połowę ceny (nurkowanie na próbę luk kurs podstawowy OWD).

Walentynki - Diver24To pakiet dla „pary bliskich sobie osób”, której podarujemy jedno nurkowanie „na próbę” lub kurs nurkowy Gratis! Warunkiem skorzystania z promocji, jest dokonanie rezerwacji przez jedną z tych osób w ciągu 28 godzin od ukazania się tej oferty. Można to zrobić przychodząc bezpośrednio do Centrum Nurkowego Diver24 lub drogą mailową, pisząc na adres: info(a)diver24.pl lub na nr tel.: 6005 660 237.

Zapraszamy pod wodę wszystkich, którzy nie mieli jeszcze kontaktu z nurkowaniem aby przekonać się, iż nurkowanie jest czymś wyjątkowym i czego warto spróbować!
Może być, to doskonały prezent dla Was, Waszych bliskich i znajomych!
Wystarczy, że Lubisz aktywny wypoczynek oraz Potrafisz utrzymywać się na wodzie.
Całą resztą zajmiemy się my. Pod okiem instruktora poznasz podstawy teorii i praktyki nurkowej oraz wykonasz swój pierwszy oddech pod wodą. Nie musisz martwić się o sprzęt nurkowy i dodatkowe koszty, ponieważ wszystko co jest potrzebne do przeprowadzenia szkolenia otrzymasz w ramach opłaty za powyższy pakiet.

Po potwierdzeniu wpłaty lub rezerwacji drogą mailową otrzymasz Voucher, który możesz podarować bliskiej osobie, jako Prezent Walentynkowy (Ważne: Voucher ważny jest do 31 sierpnia 2018 r.).
Osoby, którym spodoba się nurkowanie i zdecydują się kontynuować swoją przygodę, zaprosimy do Klubu Diver24.
Dodatkowo, jako absolwent Centrum Nurkowego Diver24, otrzymasz specjalne ceny na kolejne kursy nurkowe oraz rabat przy zakupach w naszym sklepie nurkowym.

Nurkowanie zawsze było sportem partnerskim!!!

Walentynki - Diver24

 

 • czerwiec
  PWŚCPSN
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  Pokaż wszystkie »

 • daj nura

  nurkowanie

  ?
  [newsletter_form button_label="Zapisz!"]
  Zapisz się do newslettera by otrzymywać
  najświeższe informacje z diver24.pl
  [newsletter_field name="email" label="Podaj adres -email:"] [newsletter_field name="first_name" label="Twoje imię:"] [/newsletter_form]