Klub nurkowy

Home > Klub nurkowy

Klub nurkowy - Diver24Zapraszamy do Klubu przy Centrum Nurkowym Diver24 wszystkich, których łączy pasja, jaką jest nurkowanie i inne sporty wodne, bez względu na wiek i uprawnienia.  

Klub nurkowy - Diver24

Klub Nurkowy Diver24 daje możliwość nurkowania cały rok! Zanurkujemy z Tobą w jeziorze, rzece, morzu, jaskini. W nocy i pod lodem. Zabierzemy na egzotyczne wycieczki, wraki, kamieniołomy, nurkowania „okolicznościowe” i spływy. Nieważne, Kim jesteś, gdzie mieszkasz, jakie Masz doświadczenie. Zapraszamy do wspólnej zabawy o każdej porze roku. Wystarczy chęć spędzania wolnego czasu z ludźmi, których poraziło piękno podwodnego świata. Klub to również, najlepszy sposób na ułatwienie dostępu do nurkowania, osobom nie posiadającym własnego sprzętu i środków, a pragnących nurkować. To miejsce dla świeżo upieczonych absolwentów (nie tylko naszych kursów) i doświadczonych, zaawansowanych nurów.

Klub nurkowy - Diver24Członkostwo w Klubie Diver24 daje możliwość:

 • uzyskania dostępu do największej w Wielkopolsce bazy sprzętowej Centrum Nurkowego Diver24, osobom nie posiadającym własnego sprzętu.
 • Poznania ciekawych ludzi, z którymi można wymienić doświadczenia jak i wspólnie nurkować i odkrywać coraz to nowe miejsca.
 • Utrzymanie kondycji fizycznej i doskonalenia umiejętności nurkowych pod okiem instruktora, korzystając w okresie jesienno-zimowym z basenu klubowego (głębokość 4m), pełnego wykorzystania Bazy Nurkowej Diver24 nad jez. Budzisławskim, którą stworzyliśmy i udostępniamy wszystkim, którzy szukają czystej wody, a oprócz flory i fauny również atrakcji nurkowych i pełnej obsługi.
 • Specjalnych zniżek i rat przy: wypożyczaniu i zakupie sprzętu, szkoleniu, wyjazdach i imprezach. To tu instruktor pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji przy zakupach jak i właściwej konfiguracji sprzętu w sklepie, w którym skorzystasz z oferty dedykowanej tylko do Członków Centrum Nurkowego Diver24, bez konieczności testowania i zakupów w „ciemno”.
 • Uczestniczenia w klubowych spotkaniach, wyjazdach w znanym gronie i nurkowaniu w znanym towarzystwie z dobrze znanymi nam partnerami.
 • Zaszczytu noszenia limitowanej serii, klubowej odzieży specjalnie projektowanej dla wyjątkowych ludzi i na specjalne okazje.
 • Możliwość wykazania się w Centrum Nurkowym Diver24 na: targach, wystawach, pokazach, piknikach, maratonach filmowych, szkoleniach, wyjazdach, gdzie można zaprezentować własne talenty, kreatywność jak również potraktować to jako ciekawy sposób na zarobienie pieniędzy.
 • Włączenia się w akcję „SPRZĄTAMY ŚWIAT”. Gdzie czynnie od roku 1999 włączyliśmy się w propagowanie działań na rzecz ochrony środowiska, poprzez coroczne organizowanie „Sprzątania Rzeki Drawy” i terenu bezpośrednio do niego przyległego na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego

Klub nurkowy - Diver24

 

 

 

 • Sierpień
  PWŚCPSN
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  26
  28
  29
  30
  31
  Pokaż wszystkie »

 • daj nura

  nurkowanie

  ?