Baza noclegowa

Home > Baza nurkowa Budzisław > Baza noclegowa
Domek typu „BRDA” posiada sześć miejsc noclegowych. Jest to dwukondygnacyjny domek z tarasem wykonany w całości z drewna. W domku znajduje się: duży salon, kuchnia, łazienka dwa pokoje na piętrze. W salonie stoi wersalka oraz ława z fotelami. Kuchnia wyposażona jest w zlew, lodówkę, kuchenkę gazową, zestaw naczyń i serwis obiadowy na sześć osób. Łazienka posiada prysznic, umywalkę i ubikację. Na piętrze są dwa pokoje w których stoją po dwa pojedyncze łóżka oraz szafa na ubrania. Domek na stanie posiada także telewizor, komplet pościeli oraz zestaw foteli plastikowych ze stolikiem i parasolem przeciwsłonecznym.
 
blocks_image

Pawilon ” Murowany ” jest parterowym, wolnostojącym budynkiem w którym wyodrębnionych jest sześć kwater z tarasami. Każda z nich posiada cztery miejsca noclegowe. W kwaterach znajdują się: pokój z aneksem kuchennym, łazienka Dwie kwatery dodatkowo, wyposażone są w prysznice, a pozostałe cztery korzystają z prysznica zbiorowego znajdującego się w/w pawilonie. Pokój z aneksem kuchennym wyposażony jest w dwie wersalki, szafę ubraniową, lodówkę, kuchenkę gazową, zestaw naczyń i serwis obiadowy na cztery osoby. Kwatera w pawilonie murowanym posiada także telewizor, komplet pościeli oraz zestaw foteli plastikowych ze stolikiem i parasolem przeciwsłonecznym.

blocks_image

Domek typu „MIROSZÓW” posiada cztery miejsca noclegowe. Jest to jednokondygnacyjny domek z zadaszonym tarasem, wykonany w całości z drewna. W domku znajduję się: kuchnia, łazienka, dwa pokoje. W jednym z pokoi znajdują się dwa pojedyncze łóżka wraz z dużą szafą. W drugim pokoju z bezpośrednim wyjściem na taras stoi wersalka oraz ława z fotelami. Kuchnia wyposażona jest w zlew, lodówkę, kuchenkę gazową, zestaw naczyń i serwis obiadowy na cztery osoby. Łazienka posiada umywalkę, ubikację oraz prysznic. Domek na stanie posiada także telewizor, komplet pościeli oraz zestaw foteli plastikowych ze stolikiem.

 
 
 
 
 

Pole namiotowe, które znajduje się na terenie ośrodka posiada wydzielone boksy na namioty oraz przyczepy campingowe z przyłączem do energii elektrycznej. Na polu namiotowym znajdują się zadaszenia z trzciny, pod którymi umieszczono stoły z ławkami umożliwiające spożywanie posiłków. Wczasowicze mają możliwość skorzystania z wolnostojących kabin prysznicowych, umywalek oraz toalet.

Dla zmotoryzowanych na terenie ośrodka wytyczony jest parking, na którym znajduje się około 40 miejsc parkingowych. Ogrodzony i oświetlony, a po godz. 22:00 zamykany. W nocy nad bezpieczeństwem pojazdów i całego ośrodka czuwa agencja ochrony.

Wyżywienie w sezonie może zapewnić kilka barów, znajdujących się w bliskiej odległości od ośrodka, które obsługują zarówno klientów indywidualnych jak i grupy zorganizowane. W okolicy można dokonać zakupów w bardzo dobrze zaopatrzonych marketach, otwartych przez cały rok.

 • lipiec
  PWŚCPSN
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  Pokaż wszystkie »

 • daj nura

  nurkowanie

  ?
  [newsletter_form button_label="Zapisz!"]
  Zapisz się do newslettera by otrzymywać
  najświeższe informacje z diver24.pl
  [newsletter_field name="email" label="Podaj adres -email:"] [newsletter_field name="first_name" label="Twoje imię:"] [/newsletter_form]